O nas

Cześć ! Jesteśmy pięcioma the most beautiful girls in the world ! Ula, Frania, Ola, Teresa i Vanessa ! Na naszym blogu pojawią się między innymi sposoby na piękny wygląd, techniki utrzymania skóry i elastyczności ciała na długie lata, nowości w kosmetyce oraz artykuły poświęcone urodzie. Zapraszamy!

Najnowsze komentarze

Kategorie

  • Brak kategorii
  • Home Dobry wizażysta w Bydgoszczy

Dobry wizażysta w Bydgoszczy

Gdy już zaliczyliśmy salon kosmetyczny i fryzjera to do idealnego wizerunku brakuje nam tylko nieskazitelnego makijażu. Jeśli wybieramy się na imprezę warto zdecydować się profesjonalny make up. Takie rozwiązanie gwarantuje podkreślenie naszych atrybutów i ukrycie mankamentów, dodatkowo wizażysta potrafi perfekcyjnie dobrać kolory i styl do pozostałych elementów. Żeby znaleźć najlepszego specjalistę od wizażu najlepiej sprawdzić branżowe fora internetowe lub o prostu zapytać znajomych. Jednak miejmy na uwadze, że zazwyczaj mają oni zajęty grafik na najbliższe dni, toteż należy umówić się odpowiednio wcześnie.

Bydgoszcz to miasto, w którym dobrych wizażystów jest zaledwie garstka [lista gabinetów kosmetycznych: swiaturody.com/bydgoszcz,kosmetyczka,9.html]. Ci profesjonalni są jednak oblegani. Jednym z nich jest Szczuka Visage, zlokalizowany przy ulicy Jerzego Orlicza. To gabinet z prawdziwego zdarzenia. Miejsce, w którym budowana jest nowa odsłona osobowości. Tutaj możemy kompleksowo zadbać o siebie, odkrywając na nowo własne ja. Pani Karolina, która jest właścicielką salonu, posiada bogate wykształcenie i doświadczenie, oprócz tego jest prawdziwą artystką dbającą o każde pociągnięcie pędzelka.

Nie można nie wspomnieć o Atelier wizerunku Feniks znajdującym się przy ulicy Dworcowej. Centrum miasta, sztuka makijażu, miła atmosfera, czego chcieć więcej? Pamiętajmy, że w takim miejscu niezwykle ważne żebyśmy czuli się swobodnie w innym przypadku współpraca nie będzie podążała zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zatem wybierzmy sympatycznego wizażystę. Bydgoszcz posiada jeszcze jedną specjalistkę pod adresem Leszczyńskiego gdzie znajduje się studio Pani Krystyny Ryski. Właścicielka posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, zdobyte w Polsce i za granicą. Pasja i ogromna wiedza powodują, że śmiało możemy korzystać z usług Pani Krystyny podczas każdej uroczystości. Należy pamiętać, że wizażysta podkreśla nasze atrybuty, jednak to od nas zależy jak będzie w rzeczywistości. O tę kwestię musimy zadbać już wcześniej, najlepiej w salonie fryzjersko kosmetycznym. To podstawa, jednak nieodzowne są również starania w domu, bez których nawet najlepszy znawca tematu sobie nie poradzi. Naturalnie piękny wygląd to starania zespołowe, w których my same odgrywamy największą rolę, dobrze byłoby gdybyśmy posługiwały się przy tym organicznymi produktami, które nasz organizm przyswaja najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>