O nas

Cześć ! Jesteśmy pięcioma the most beautiful girls in the world ! Ula, Frania, Ola, Teresa i Vanessa ! Na naszym blogu pojawią się między innymi sposoby na piękny wygląd, techniki utrzymania skóry i elastyczności ciała na długie lata, nowości w kosmetyce oraz artykuły poświęcone urodzie. Zapraszamy!

Najnowsze komentarze

Kategorie

  • Brak kategorii
  • Home Fotoodmładzanie – czy warto?

Fotoodmładzanie – czy warto?

Każdy chciałby być piękny i młody. Nie ma chyba wśród nas osoby, która nie chciałaby powrócić choć na kilka chwil do lat młodości. Byliśmy wtedy piękni, młodzi i tacy zdrowi. Niestety tamte czasy już nie wrócą. Istnieją natomiast sposoby, aby nasze ciało powróciło do tamtych czasów, a raczej się do nich zbliżyło, ponieważ w wieku czterdziestu czy pięćdziesięciu lat nie mamy co liczyć, że nasza skóra będzie wyglądać jak u dwudziestolatki. Jest to niemożliwe, ale realne stało się to, aby odrobinę naszą skórę odmłodzić. O ile, to już zależy od nas, ponieważ każdy organizm na tego typu terapie reaguje inaczej. Mówimy dzisiaj oczywiście o metodach fotoodmładzania, które znane jest nam już od ponad stu lat, ponieważ pierwszy raz wykorzystaniem światła, a raczej jego specjalnych wiązek zajmowali się duńscy uczeni w czasach jeszcze przed pierwszą wojną światową.

Zabieg, który wam proponujemy, polega na naświetlaniu obszarów ciała za pomocą specjalnych lamp, które oparto o nowoczesne włókna, choć do łask powracają stare metody, które poddano odnowie. Głównym celem tego zabiegu jest zatrzymanie procesu starzenia, a także odwrócenie poczynionych przez niego zmian, takich jak przebarwienia czy innego typu zmiany skórne, które po prostu szpecą. Wykonuje się go przy pomocy silnego światła, które charakteryzuje pulsowanie, dzięki czemu komórki naszego ciała nie przyzwyczajają się do ciągłego strumienia światła. Dzięki temu wykluczamy konieczność wydłużania kolejnych sesji. Ważne przy tym zabiegu jest to, aby wykorzystywać strumień światła o odpowiedniej intensywności, aby nie uszkodzić mikrowłókien skóry. Dlatego właśnie powinno się go przeprowadzać w renomowanym salonie kosmetycznym, który zatrudnia odpowiednich specjalistów. Nasze zdrowie jest przecież najważniejsze. W Łodzi znajdziemy wiele profesjonalnych salonów kosmetycznych [znajdziesz na➧swiaturody.com – Łódź]. Opinie o takich lokalach bez problemu wyszukamy w internecie. Wystarczy w pasek wyszukiwarki wpisać hasło typu: „kosmetyczka Łódź”. Po chwili bez trudu dostaniemy się na różnego rodzaju fora, na których klienci dzielą się swoimi przemyśleniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>